Afd P4B (B-ploeg)

Wijzigingen nog mogelijk
Div MD Datum Tijd Thuisploeg Bezoeker sT sB Status
BPB 1 31/07/2016 16:00 VK.Linden B RFC.Grez-Doiceau B 5 0 F1
BPB 2 6/08/2016 20:00 R.Wavre Limal B VK.Linden B F2
BPB 3 13/08/2016 19:00 VK.Linden B Racing Jet Wavre B 2 1
BPB 4 20/08/2016 19:30 ASE.Chastre B VK.Linden B 5 0 F1
N4B 1 28/08/2016 14:30 VK.Linden B FC.Rillaar Sp. B 1 1
N4B 2 4/09/2016 15:00 KDN.United B VK.Linden B 0 4
N4B 3 11/09/2016 14:30 VK.Linden B Meensel-Kiezegem 1 2
N4B 4 25/09/2016 15:00 SK.Waanrode VK.Linden B 1 0
N4B 5 2/10/2016 14:30 VK.Linden B SK.Deurne 0 0
N4B 6 8/10/2016 19:30 Sparta Schaffen VK.Linden B 4 0
N4B 7 16/10/2016 14:30 VK.Linden B SMS.Lubbeek B 2 0
N4B 8 22/10/2016 18:00 KVC.Langdorp B VK.Linden B 0 1
N4B 9 30/10/2016 15:00 Sp.Molenbeek VK.Linden B 1 1
N4B 10 6/11/2016 14:00 VK.Linden B Tielt-Winge 3000 B 1 1
N4B 11 13/11/2016 14:30 FC.Averbode-Okselaar B VK.Linden B 2 2
N4B 12 20/11/2016 14:00 VK.Linden B VK.Holsbeek B 3 2
N4B 13 27/11/2016 14:30 SC.Aarschot B VK.Linden B 4 1
N4B 14 4/12/2016 14:00 VK.Linden B Wolfsdonk Sp. B 1 0
N4B 15 10/12/2016 19:30 VC.Bekkevoort B VK.Linden B 1 1
N4B 16 8/01/2017 14:30 FC.Rillaar Sp. B VK.Linden B 7 1
N4B 18 22/01/2017 15:00 Meensel-Kiezegem VK.Linden B 4 1
N4B 19 29/01/2017 14:30 VK.Linden B SK.Waanrode 0 5
N4B 20 5/02/2017 15:00 SK.Deurne VK.Linden B 3 0
N4B 21 12/02/2017 14:30 VK.Linden B Sparta Schaffen 1 5
N4B 22 18/02/2017 19:30 SMS.Lubbeek B VK.Linden B 2 1
N4B 23 26/02/2017 14:30 VK.Linden B KVC.Langdorp B 1 2
N4B 17 5/03/2017 14:00 VK.Linden B KDN.United B
N4B 24 12/03/2017 14:30 VK.Linden B Sp.Molenbeek
N4B 25 18/03/2017 20:00 Tielt-Winge 3000 B VK.Linden B
N4B 26 26/03/2017 14:30 VK.Linden B FC.Averbode-Okselaar B
N4B 27 9/04/2017 15:00 VK.Holsbeek B VK.Linden B
N4B 28 23/04/2017 14:30 VK.Linden B SC.Aarschot B
N4B 29 30/04/2017 15:00 Wolfsdonk Sp. B VK.Linden B
N4B 30 7/05/2017 15:00 VK.Linden B VC.Bekkevoort B

1e Ploeg - P4B. - Seizoen 2016-2017

Ploegfoto

 

1e Ploeg - P4B- Seizoen 2016-2017

Speler x
Speler 1
Speler x
Speler 2
Speler x
Speler 3
Speler x
Speler 4
Speler x
Speler 5
Speler x
Speler 6
Speler x
Speler 7
Speler x
Speler 8
Speler x
Speler 9
Speler x
Speler 10
Speler x
Speler 11
Speler x
Speler 12
Speler x
Speler 13
Speler x
Speler 14
Speler x
Speler 15
Speler x
Speler 16

 

Start competitie VKL A-B

Zondag 28 augustus start de voetbalcompetitie 2016-17 voor de senioresploegen:

om 14u30 in 4B  VK Linden B - FC Rillaar Sport B ( op terrein B)

om 15u00 in 2A: VK Linden A - FC Binkom ( op terrein A)

Supporters op post !!!

Linden verliest laatste bekerwedstrijd

                                             Groep S-Cup:

                              VK Linden A - Rc Villers la Ville  1-2

Programma week 16-21-08

Donderdag 18/08

Sp Roosbeek/Neervelp  -- VKL A  ! aftrap 19u30! 
!! wedstrijd gaat door op normaal terrein Roosbeek ( Valkenberg)  en niet zoals eerst gepland op nieuw kunstgrasplein in Boutersem !!

Rixensart - VKL B  aftrap 20u00

Zondag 21/08   !!18u00!!   Groep S-Cup  VK Linden A - Villers La Ville

Geen voetbal vanavond in Linden !!

Wegens de vele regenval van vandaag en om onze terreinen toch nog te sparen voor het komende "lange" seizoen hebben het bestuur en de trainers beslist om de voor vanavond voorziene oefenwedstrijden ( tegen Bunsbeek en Glabbeek ) niet te laten doorgaan .

Programma

Nu donderdag 11/08 spelen onze beide senioresploegen vriendschappelijk in Linden:

VKL A - T Bunsbeek                                   VKL B - KVZ Glabbeek

Aftrap van beide wedstrijden: 19u30

Energie Sport Contest: Zaterdag 13/08   19u00   VK Linden B - RC Jet Waver B

Groep S-Cup: Zondag 14/08  16u00   BX Brussel - VK Linden

Supporters op post !!!

Voetbaluitslagen

Enkele uitslagen

Groep S Cup : VK Linden A - FC Borght  1-1 (1-1 Lou van Cleynenbreugel)

Energie Sport Contest:  R Waver Limal  B - VK Linden B  2-0 (stopgezet)

vriendschappelijk: HO Veltem - VK Linden A  2-2 

Programma week 02-07-08

Nu is de voorbereiding naar het nieuwe seizoen volop gestart

Dinsdag 02/08   19u30  Korbeek Sp - VKL A
Woensdag  03/08  20u15  Sp Rotselaar B - VKL B
Donderdag  04/08  20u00  Tempo Overijse - VKL A ( terrein Hagaard-Bredestraat 3090 Overijse)

Energie Sport Contest
zaterdag 06/08  20u00  Wavre-Limal B - VKL B ( terr: Charles Jaumottestraat - 1300 Limal)

Group S-Cup
Zondag 07/08  16u00  VKL A - FC Borght

Supporters op post !!!

A en B ploeg nemen goede start !!

Group-S-cup
VK Liedekerke - VK Linden A  1-2
Doelpunten van Vic Kubam (1-1) en Olivier Van Bladel (1-2)

Energie Sport Contest
VK Linden B - RFC Grez Doiceau B   3-2

Pagina's